Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice se nachází nedaleko centra města i výstaviště. Levné ubytování je vhodné pro mladé i seniory, pro rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá v Jižních Čechách a okolí kvalitní hotely a penziony.
Levné ubytování České Budějovice patří mezi nejlepší penziony ve městě a okolí, je velice oblíbeno a navštěvováno, nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a apartmán s vlastním WC, sprchou, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rychlé internetové Wi-Fi připojení zdarma. Cena pobytu se přibližuje cenám ubytovny v Českých Budějovicích.
Ubytovací zařízení Minor patří v Českých Budějovicích mezi nejlevnější penziony a hotely, které připravuje denně kvalitní chutné snídaně.
Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám poskytneme možnost parkování na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno a střeženo kamerou se záznamem.
Ubytování se psem je možné po předchozí dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.
Nabízíme pobyt za přijatelnou cenu a kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbáme na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Cena: 400
Číslo inzerátu 100030

 

13.10.2020 | 14:06 | Prohlédnuto 9 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.