Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice je vhodné pro dovolenou na Jihu Čech, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin a pro každého, kdo hledá mezi penziony kvalitní a levné ubytování přibližující se ceně ubytovny v Českých Budějovicích.

Penzion v Českých Budějovicích nabízí ve své restauraci chutné snídaně dle vlastního výběru ze snídaňového menu a poskytne Vám parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování České Budějovice poskytuje kvalitní ubytovací služby, klienty je velice oblíbeno a dobře hodnoceno a patří ve městě mezi nejlepší ubytovací zařízení. Vstřícný a ochotný přístup personálu je samozřejmostí.

Prostorné pokoje ubytování jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem a rychlým internetovým Wi-Fi připojením.

Ubytování se psy je možné po předchozí dohodě se zaměstnanci recepce penzion České Budějovice.
Cena: 400
Číslo inzerátu 100034

 

13.10.2020 | 14:11 | Prohlédnuto 10 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.