Kalibrátor osiva K-600 (500-600 kg/h)

Kalibrátor osiva K-600 (500-600 kg/h)
Kalibrátor osiva je určen k čištění olejných semen od kamenů, kovových nečistot, prachu, písku a dalších lehkých nečistot. Pro farmy, které plánují pracovat na trhu s rostlinným olejem
dlouhodobě za účelem prodloužení životnosti olejových lisů, zvýšení výtěžnosti a kvality oleje doporučujeme připravovat suroviny pomocí kalibrátoru K-600.
Technologie výroby vysoce kvalitního rostlinného oleje zajišťuje důkladnou přípravu surovin: čištění od nečistot a v případě potřeby sušení a ohřev.
Aby se snížilo množství cizích látek, podniky zabývající se lisováním olejnatých semen by si měly koupit kalibrátor - zařízení pro oddělování nežádoucí kontaminace, znečišťující suroviny.
Semena připravená ke zpracování se očistí od nečistot (kameny, prach, písek atd.) proséváním přes systém vibračních sít s různou velikostí otvorů.
Hmota nakládaná do násypky kalibrátoru je rozdělena do několika složek, lišících se hmotností a velikostí frakcí, z nichž každá je převedena do samostatné nádoby přes žlaby.
Redukce plevele a třídění slunečnicových semen nebo jiných olejnatých semen před naložením do šnekového lisu na olej má vnímatelný ekonomický účinek a rychle vrátí peníze investované do nákupu zařízení.
• Odstranění hmot, znečišťujících surovinu pro výrobu rostlinného oleje, má pozitivní vliv na výtěžnost a kvalitu konečného produktu
• Zařazením kalibrátoru do výrobní linky na extrakci oleje lze výrazně snížit opotřebení pohyblivých prvků (šneků) lisů na olej z důvodu absence pevných nečistot, snížit počet oprav a prodloužit životnost zařízení.
Sortiment nabízeného zařízení je výbornou volbou pro ty, kteří si chtějí objednat kalibrátor schopný rychle a efektivně zpracovat velké objemy surovin, aniž by vyžadoval složitou a nákladnou údržbu. Hlavními vyhodami jsou:
• dlouhá životnost
• vysoká udržovatelnost
• praktičnost a ziskovost
Vlastnosti:
Rozměry (D x Š x V): 1900x1150x2100 mm
Produktivita: 500-600 kg/h
Výkon: 1,1 kW
Hmotnost: 220 kg
Cena za podmínky EXW sklad Praha/Česká republika(bez DPH/s DPH): 69500 CZK / 84095 CZK
Poskytovatel: AISANSE TRADE s.r.o., Tel.:+420 773 710 611, +38 0956937237(WhatsApp), +38 0937616381, E-mail: bsct@ukr.net, bsct4@seznam.cz, www.aisansetrade.com
Cena: 69 500
Číslo inzerátu 126937

 

27.7.2022 | 10:37 | Prohlédnuto 61 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.