2016 Škoda Rapid 1.4 TDI, Původ CZ, ambiente+,'

Nabízím k prodeji Škoda Rapid (Ambiente+) Vozidlo je ve výborném technickém stavu a bez skrytých závad. Interiér vozidla je v dobrým stavu stavu. Po koupi prošel technickou prohlídkou a má plnou servisní historii. Vozidlo je českého původu. Využívali jsme ho především k pracovním cestám do Rakouska a Německa, často jezdilo spíše dálky. Do vozidla celkem investováno kolem 50 tisíc.

Důvodem prodeje je nákup nového modelu.

Provedené opravy:

Doplnění chladící kapaliny, chemické tepování a ošetření sedadel, Výměna svíček (nový díl), Nové turbo, rozvody, nový EGR ventil, filtr pevných částic(DPF), intercooler, doplněni kapalin, kontrola a výměna jističe, kontrola spojky a převodovky. Vše v pořádku.

Výbava vozidla AMBIENTE + (nejvyšší výbava) : Zimní a letni pneu (dobry stav), Multifunkční Kožený volant, Kryty kol(nové), tónována zadní okna, Klimatizace - AC zadní a přední dvoufázová (chladí a hřeje pěkně), Radio, Bluetooth, AUX, USB . Vyhřívané čelní sklo Senzor deště ABS-ESP Elektronické ovládání oken a zrcátek Vozidlo má najeto: 190.000 tisic kilometru.

Motorizace: 1.4 TDI, 66KW, 90HP, VIN: TMBAF6NH8H4006055

Osobní prohlídka v Praze 8. Jen pro vážné zájemce.
Tel. kontakt: + 420 777 200 055 Cena: 165.000,-Kč

(škoda Octavie, škoda rapid, škoda fabie, scout, passat)

AUTOBAZARY PROSÍM NEVOLAT
Cena: 165 000
Číslo inzerátu 134145

 

18.3.2023 | 6:02 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.