Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování za nejlepší ceny. Ubytovací zařízení důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje a celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Ubytování České Budějovice nabízí pobyt na jednu noc nebo více nocí, se snídaní a možností parkování i dodávkových automobilů, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Levný penzion České Budějovice má k dispozici různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí rodinám nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě prostorný dvoupokojový apartmán (pro 1-4 osoby).

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, plochou televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém ubytovacím zařízení.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice za nejlepší ceny, vhodné pro firemní pracovníky, služební cesty a pracovní skupiny.

Apartmán České Budějovice nabízí nejlevnější ubytování v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž obchodní zóny, kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levné ubytování České Budějovice vás každé ráno potěší a zpestří vám vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu, dle vašeho výběru z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně při příjezdu na recepci.

Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

V okolí levného penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.

Příjemnou dovolenou vám poskytne ubytování České Budějovice levně, v tichém a klidném prostředí, nedaleko centra města, výstaviště, obchodní zóny a kolejí vysoké školy VŠTE.

Patříme mezi kvalitní a nejlevnější ubytování ve městě České Budějovice a nabídneme vám ideální možnost odpočinku během vaší dovolené na Jihu Čech.

15.4.2024 | 15:08 | region: České Budějovice

Odkaz: http://www.soukromainzerce.cz/inzerat/0143367

Copyright (c) 2024 SoukromáInzerce.cz