Levné ubytování České Budějovice penzion

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál, poskytuje perfektní hotelové služby, proto se budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Penziony České Budějovice jsou výbornou volbou pro vaši dovolenou a doporučí vám ty nejromantičtější procházky a tipy na výlety do okolí v rámci Jižních Čech.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v komfortním dvoupokojovém apartmánu a kvalitně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, plochou televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Penzion České Budějovice připravuje chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Patříme mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích, které jsou snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Ubytování České Budějovice na jednu i více nocí vám zpříjemní pobyt vlastním uzavíratelným parkovištěm a také hotelovou restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Levné penziony jsou v Českých Budějovicích v oblibě a jsou často využívány pro krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování.
Cena: 890
Číslo inzerátu 143370

 

15.4.2024 | 15:16 | Prohlédnuto 1700 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.