Levné ubytování České Budějovice penzion

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál, poskytuje perfektní hotelové služby, proto se budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Penziony České Budějovice jsou výbornou volbou pro vaši dovolenou a doporučí vám ty nejromantičtější procházky a tipy na výlety do okolí v rámci Jižních Čech.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v komfortním dvoupokojovém apartmánu a kvalitně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, plochou televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Penzion České Budějovice připravuje chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Patříme mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích, které jsou snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Ubytování České Budějovice na jednu i více nocí vám zpříjemní pobyt vlastním uzavíratelným parkovištěm a také hotelovou restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Levné penziony jsou v Českých Budějovicích v oblibě a jsou často využívány pro krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování.

15.4.2024 | 15:16 | region: České Budějovice

Odkaz: http://www.soukromainzerce.cz/inzerat/0143370

Copyright (c) 2024 SoukromáInzerce.cz